ABOUTCOMPANY

ECK Mühendislik , 10 Ocak 2012 yılında Bursa’da orta ve alçak gerilim endüstriyel elektrik tesisleri proje ve taahhüt firması kurulmuştur. ECK Mühendislik, Elektrik güç ve dağıtım transformatörleri, endüstriyel güç ve aydınlatma sistemleri, yıldırımdan korunma ve zayıf akım tesisleri, konvansiyonel otomasyon ve benzeri projeler gerçekleştiren firmalara hizmet vermektedir. Şirketimiz politikası gereği faaliyetleri için gerekli tüm teknik donanım ve teçhizatı bünyesine katarak hizmet verdiği ve uzman olduğu elektrik mühendislik, montaj, pano ve malzemeleri iş kollarındaki yüksek kalite sürekliliğini sağlamayı ve ayrıca tüm bu hizmetleri gerçekleştirirken kalite, işçi sağlığı ve iş güvenliği, çevre yönetim sistemlerini önemle gözetmeyi şirket politikası olarak benimsemiştir.

OURMISSION

Toplam kalite yönetimimiz çerçevesinde müşteri odaklı yüksek kaliteli hizmetlerimizin sürekliliğini koruyarak rekabet gücümüzü daha da arttırmak.

OURVISION

Kurumsal ve toplumsal düzeyde uzmanlığımızı ve sosyal sorumluluğumuzu yaptığımız işlerin sonucunda müşteri hayranlığına dönüştüren bir hizmet grubu olarak bulunduğumuz sektörde söz sahibi ve belirleyici olmak.

OURPRINCIPLES

Entegre Kalite Yönetim Sistemimizin etkinliğini sürekli iyileştirmek , Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip bunları firmamızın bünyesine oturtmak , Çalışanların kalite bilinci eğitim ve verimliliğini artırmak , Hatanın giderilmesi yerine planlama aşamasında hatayı önlemek , Müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak , Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmak , Elektrik İSG ve Çevre ile ilgili yasal mevzuat ve şartlara uymak , Kalite İSG ve Çevre Yönetim Sistemleri'mizin performanslarının sürekli iyileştirilmesi konularındaki taahhütlerimiz politikamızı oluşturmaktadır. Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemek , İş güvenliği ve çevre bilinci çerçevesinde çalışmak , İşimizi bir seferde doğru iyi ve eksiksiz yapmak , İş-süre planlarını referans alıp ona uygun çalışmak Bütün bunları yaparken de paylaşmak ve geliştirmek konularındaki taahhütlerimiz ilkelerimizi oluşturmaktadır
PRODUCTS

Check All ProductsNEWS

All News

REFERENCES

SOME OF THE COMPANY WHO CHOOSE US

BRANDS

WE ARE USING FOLLOWING BRANDS

CAREER

Please FILL out our career form.

CONTACT

ECK MÜHENDİSLİK ELEKTRİK ELEKTRONİK MADEN VE MAKİNA SAN. TİC. LTD. ŞTİ

Isiktepe Mah. OSB 75. Yıl Bulvari Demirciler Sitesi Idari Bina No:5-I Kat:3 Esentepe 16140 Nilufer / BURSA / TURKEY
Tel: +90 224 247 10 91 - 247 11 92
Fax: +90 224 247 10 92

Sogukkuyu MH. Mihraplıköprü Cad. NO: 7/A Osmangazi / BURSA / TURKEY
Tel: +90 224 247 11 91

Email: info@eckmuhendislik.com
Facebook
Linkedin